בניית בית חדש או שיפוץ הנכס הישן מלווה בהמון התרגשות ציפייה וגם לא מעט כאבי ראש, כאשר אנו בונים בית חדש או משפצים את הבית הנוכחי שלנו, יש מאות משימות שאנו נדרשים לעמוד בהן ואלפי פרטים שצריך לקחת בחשבון. תכנון לעתיד, נכס חדש או שיפוץ הישן מצריך לא רק תכנון אזורי המחיה בטווח הזמן המיידי אלה גם תכנון לעתיד, יד ביד עם תכנון המשפחה, אם אנו רוצים חדר לכל ילד, כדי שניקח בחשבון את המתוק שעתיד לבוא, כיוון שלא יהיה ניתן אחר כך, להוסיף עוד חדר בקלות רבה.

דבר נוסף שחשוב לקחת בחשבון בתכנון בית חדש הוא התאמה לצרכים שלנו, איפה יהיה המזווה ביחס למטבח ולפינת האוכל. האם פינת הטלוויזיה תהיה בסמוך לחדר הילדים? האם חדר ההורים יהיה בקומה התחתונה ביותר או בקומה העליונה? נבחן את צרכינו וצורכי כלל המשפחה ונגיע להחלטות. עיצוב, בניית בית חדש היא הזדמנות ליצור מציאות, לייצר לעצמנו חלל שמתחשב בצרכנו ומתאפיין בטעם שלנו בתחביבים שלנו ובתשוקות שלנו, זו הזדמנות ליצור חלל שהוא אנחנו. ולבסוף, אחד הדברים החשובים ביותר עליהם כדי לחשוב בזמן בניית בית חדש או שיפוץ הישן, הוא ביטחון. הבטחת הבית היא עמוד הטווח לייצור תחושת ביתיות, הבית שלנו הוא המקום הבטוח שלנו. לכן, תכנון מקדים של מערכת אזעקה לבית, תייצר לנו מרחב מוגן שנעים לשהות בו.

אצלנו בBIG SYSTEMS תוכלו להתייעץ עם טובי המומחים בהתקנת אזעקה לבית. תוכלו לבחור בין מערכת אזעקה אלחוטית או קווית.  מערכת הזעקה אלחוטית תותקן במקומות בהן לא נעשה תכנון מראש של תשתיות לצורך ההתקנה אך ניתן להוסיף אותה גם להרחבת מערכת אזעקה לבית קווית שנעשתה קודם לכן, ובכך לייצר מעגל הבטחה גדול יותר של אזעקה לבית.

כאשר אנו מתכננים להתקין מערכת אזעקה כדי לחשוב על כלל צורכי הבית או העסק, לבחון את גודל הבית או העסק את הסביבה בו הוא נימצא ובראש ובראשונה לקחת בחשבון את הנפשות הפועלות בו, אם בבית חיים ילדים צעירים כדי לבחון התקנת אזעקה לבית שהיא קלה לתפעול ואולי להוסיף לה מערכת מצלמות הבטחה לטובת השקט הנפשי של ההורים. מתכננים בית, אל תשכחו לתכנן אזעקה לבית. מוזמנים ליצור איתנו קשר  כאן בBIG SYSTEMS לתיכנון קניה והתקנה של מערכת אזעקה.