אנו מעניקים שירות לכל הלקוחות באזורים בין נתיבות לקיסריה. לפרטים נוספים חייגו: 050-2164164

Previous
Next
Previous
Next

בית חכם

“במציאות המודרנית של היום זה כבר לא סוד שהטכנולוגיה נמצאת בכל מקום ברמת הנוחיות ואיכות החיים שלנו​”

אם פעם הטכנולוגיה הייתה מסובכת, מסורבלת או מאיימת – היום בעולם של הטכנולוגיה הביתית אנחנו כבר בעידן חדש של נוחיות, מהירות וידידותית למשתמש הממוצע שלא צריך להיות טכנולוג מתוחכם.

פשטות היא מילת המפתח – כחלק מתשתית הבית המודרני והתפתחות המחשבים ומערכות טכנולוגיות שונות, אנו חיים במציאות של ריבוי מערכות הבית הקיימות ובדיוק עבור מציאות זו –
בניית בתים חכמים התפתחה. תפקידה של מערכת בית חכם היא לשנות את הדרך בה הבית משרת אותנו בשגרה היומיומית.

מערכת זו הינה טכנולוגית ונוחה כך שניתן לשלוט בה בקלות. כמו כן ניתן לתפעל אותה בעזרת הנייד האישי, הטבלט וכן מסכי מגע הממוקמים בקירות הבית –
מה שמאפשר לנו להיות בשליטה על הבית במלואו מכל מקום.

המערכות הממוחשבות שולטות בין היתר על מערכת הטלוויזיה בכבלים, מערכות התאורה, על מערכות המוסיקה בחדרי הבית השונים, הקולנוע הביתי וכמובן על מערכות האזעקה והמצלמות.

לדוגמא: ע”י לחיצה על לחצן יציאה, הבית החכם יבצע סגירה מערכתית של חלונות, דלתות, חשמל, וכו’ ובנוסף המערכת תיכנס לדריכה מלאה ותאפשר לנו התראה במידת הצורך.
מכיוון שהמערכת מתבססת על שידור אלחוטי מלא לכל המוצרים הקיימים שלנו, אנו לא חייבים להחליף את כבלי החשמל בבית או לבצע שינוי בהם –
יתרון משמעותי בעובדה החוסכת הרבה שינויי תשתיות, הנחת כבלים חדשים, קדיחות והשחלות בקווים חדשים או קיימים.

באפשרותנו לנהל את מערכת בית חכם בצורה יעילה וקלה לכל דייר וללא הגבלת גיל. ובנוסף היא מתאימה פי כמה וכמה לאנשים בעלי מוגבלויות ומציעה מתן עזרה מרבי.
ניתן לנהל תרחישים ושינוי הגדרת מערכת ע”י הלקוח גם דרך הנייד האישי. בעצם אנו חוסכים בעזרת מערכת חכמה זו – זמן, כסף, חשמל, מים.

רוצים גם אתם בית חכם? הדרך לשם ממש פשוטה…

צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון : 073-3742286 וקבלו מחיר בהתאמה אישית

התקנת בית חכם מתבצעת בשיטה פשוטה, זריזה, ויעילה ובאפשרותנו לספק את התקנתה תוך 48 שעות עד לסיומה.
התאמת מחיר מדויקת לצרכים – מכיוון שאתם לא מחויבים במספר בקרי שליטה, נוכל להתקין לכם רק את הדברים הספציפיים לבחירתכם ובכך יוכל להוזיל משמעותית בעלויות.

בית חכם מתאים גם למשרד או לעסק

מערכת מסוג זה אינה מיועדת רק לבתי ודירות. למעשה ניתן לראות אותה בלא מעט משרדי הייטק וגם משרדים רגילים.
חדר ישיבות שמחובר למערכת ירשים מאוד את הלקוחות הפוטנציאלים שמגיעים אליכם. אז זה פחות חושב. מה שחשוב הוא שליטה נוחה על המשרד ליצירת סביבת עבודה נעימה.

כדאי לדעת!

 • התקנה אזורית: ניתן להתקין מערכת בית חכם גם בחלק אחד של הבית במקרה ואתם לא מעוניינים לחבר אותה לכל הבית וכך לחסוך משמעותית בעלויות.
 • ביטחון: מערכת מסוג זה לא רק חשובה לשליטה קלה ונוחה של הבית אלא גם לביטחון. לכן חשוב שמצלמות ואזעקות יהיו חלק בלתי נפרד ממנה.
 • התחייבות: אנו בביג מערכות מתחייבים שתצאו עם חיוך ושביעות רצון גדולה!

לתיאום פגישת היכרות וייעוץ לא מחייבת ולהתאמת הצעת המחיר הטובה ביותר עבורכם להתקנת מערכת הבית החכם שלכם ולפי הצרכים והטעם שלכם,
אתם מוזמנים להשאיר פרטים כאן באתר או ליצור קשר טלפוני ואנו נשמח לסייע לכם בהקדם האפשרי.