התקנת מצלמות אבטחה

10 סיבות להתקנת מצלמות אבטחה בבית:

חושבת על הזמנת שירות מצלמות אבטחה אבל עדיין לא הגעתם להחלטה סופית? רוצים להתקין מערכת בית חכם, אבל גם במקרה הזאת אתם מתלבטים. ע”י הזמנת מתקין מצלמה מבית ביג מערכות תוכלו לישון בשקט בלילה ולעקוב אחר המרחש בבית בצורה קלה ופשוטה. למתלבטים להלן 10 סיבות להתקנת מצלמות בבית.

1. שקט נפשי – כדי שתוכלו להיות רגועים כאשר אתם מחוץ לבית או כאשר אתם ישנים בלילה, כדאי להתקין אותן.

2. הרתעה – כאשר אנשים רואים מבחוץ שיש לכם מצלמת אבטחה בכניסה לדירה – הם ישבו פעמיים האם לפרוץ אליה.

3. לתפוס את הפורצים מהר יותר – פרצו לכם לדירה בכל זאת? בעזרתן יהיה הרבה יותר קל לאתר את הפורצים.

4. לעקוב אחרי מה שמתרחש בבית – יש לכם גור ואתם דואגים לו? אפשר לעקוב אחריו בעזרת המצלמה.

5. התקנת מצלמות אבטחה לביטוח – מנהלים עסק מתוך הבית? יש לכם ביטוח לעסק? ללא מצלמות לא ניתן לעשות זאת.

6. ניהול – אם אתם מנהלים את העסק בבית והעבודה מתבצעת בכמה חדרים – יהיה לכם קל יותר לנהל את העבודה ולראות מה מתרחש.

7. מערכת בקרת כניסה – מצלמות האבטחה הן חלק בלתי נפרד ממערכת בקרת כניסה. כך יהיה באפשרותכם לדעת מי נכנס מצלצל ומבקש להיכנס.

8. שחזור – יש לכם נקודה להוכיח מהעבר? בעזרת הארכיון יהיה ניתן לעזור זאת.

9. זהירות – כאשר ישנן מצלמות אבטחה באזור אנשים מתנהגים בצורה זהירה יותר.

10. בית חכם – חלק בלתי נפרד ממערכת חשמל חכם.

איך יודעים איזו מצלמה מתאימה לבית או העסק?

התקנת מצלמות אבטחה היא המומחיות של ביג מערכות. אנו מספיק גם את כל מערכות המיגון הדרושות לעסקים וללקוחות פרטיים. זקוקים להתקנת מערכות בית חכם, קודן לדלת כניסה או מערכות כריזה? אתם מוזמנים להשאיר פניה מפורטת באתר או ליצור קשר. נציג יגיע אליכם על מנת לבדוק את המקום ולהתאים לכם את המצלמות המתאימות ביותר והמשתלמות ביותר לסוג הנכס שלכם.

• נסתרת או גלויה – קודם כל יש להבין מהו בדיוק הצורך המוביל להתקנת המצלמות. האם זה לצורך ביטוח? האם זה לצורך מעקב אחרי מה שמתרחש בעסק שלכם מבלי שאף אחד ידע? בהתאם לכך תדעו האם כדאי להתאים מצלמה סמויה (למשל ברשת של המזגן המיני מרכזי, או בתוך גלאי נפח של אזעקה) או מצלמה גלויה שהתפקיד שלה הוא לא רק צילום אלא הרתעה. לכן בחלק מהמקרים אפילו מתקינים מצלמת דמה.

• Ip או אנלוגית – תמיד כדאי לבחור במצלמות ip. האנלוגיות הולכות ומתיישנות. מה שחשוב באמת הוא לדאוג שיש לכם ציוד אחסון והקלטה טוב כמו שצריך. זה חשוב לא פחות מהגישה הנוחה מהנייד שלכם. מומלץ להתייעץ עם מומחה התקנת מצלמות אבטחה בנושא.

• ממנועת או רגילה – מצלמה ממונעת יכולה לתת זווית של 360 מעלות על המתרחש. היא מיועדת בעיקר להנגרים ומרחבים פתוחים. ניתן לשלוט בתנועה שלה מרחוק. לא כל מקום חייב התקנת מצלמת אבטחה מסוג זה כי לא כל שטח זקוק לכיסוי של 360 מעלות אלא 180.
כדי לדעת:
רצוי לבדוק את מחירי המצלמות באתרים שונים לפני שמזמינים מתקין מצלמות אבטחה. כך תמנעו מאנשים לא הוגנים שמכפילים את מחירי המצלמות כי הם יודעים שהלקוחות שלהם לא מבינים כלום בנושא ולא בודקים את המחירים. כמו כן, חשוב לבדוק מה בדיוק הביטוח דורש (לבית או לעסק) לפני שמתקינים את המצלמות.

להזמנת שירות התקנת מצלמות אבטחה ברחובות צרו קשר. ניתן גם להשאיר פרטים באתר כדי שאפשר יהיה לחזור אליכם.

עוד כמה דברים שחשוב לדעת על התקנות

התקנת מצלמות אבטחה הוא תהליך שממש, אבל ממש לא כדאי לזלזל בו. חלק מהאנשים מוותרים על שירות הזמנת מתקין מצלמות אבטחה ועושים זאת בעצמם. אנו לא ממליצים לעשות זאת. ראשית אם אתם רוצים עבודה אסטטית – כדאי תמיד לעבוד עם מומחה שיטמיע את המערכות האלה בצורה טובה ומקצועית כמו שהוא יודע להטמיע מערכות בית חכם. שנית, כי צריך לדעת איך לחבר את כל המערכות האלה בצורה תקינה שתשרוד לאורך זמן. כל אחד אמור להיות מומחה בתחומו וכדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר, צריך ללכת למומחה טוב בתחומו למרות שיש חברות המספקות שירות שעוזר ללקוח להתקין בעצמו. אז כמו שלא הייתם מתקינים מזגן בעצמכם, כך לא כדאי להתקין את מערכות אבטחה בבית וזה כולל אזעקות וגם קודנים.

• מקומות – אם העסק שלכם מבוטח, אתם מודעים לכך שיש להתקין מצלמות אבטחה במקומות הנחוצים. עשו זאת ועל תזלזלו בתהליך אחרת הביטוח לא יהיה תקף.
• לפי חוק – אי ידיעת החוק אינה פותרת מעונש ולכן יש לברר להיכן מותר ואסור להפנות מצלמות. אם תעבדו עם מתקין מנוסה הוא כבר יודע את מה מותר או אסור לפי חוק.
• מערכות חשמל חכם – הן ידיעות גם כמערכות בית חכם ולכן כדאי לעשות בהן שימוש. חיבור כל הבית למערכת חכמה תעזור לכם לנהל אותו בצורה הרבה יותר טובה ואיכותית. זה חשוב לבטחון העסק וגם לביטחון הדירה שלכם.
• ייעוץ – חשוב מעוד לעבוד עם מומחה התקנת מצלמות אבטחה שאפשר להתייעץ איתו לאורך כל הדרך משלב המיפוי ועד לשלב בו אחת המצלמות שלכם זקוקה לתיקון מסיבה כלשהי. אנו מספקים שירות תמיכה כל הזמן גם למי שהוא ינו לקוח ביג מערכות.

חיפושים פופולריים: התקנת מצלמות אבטחה, התקנת מצלמות אבטחה לרכב, התקנת מצלמות אבטחה מחיר, התקנת מצלמות אבטחה בצפון, התקנת מצלמות אבטחה בטבריה, התקנת מצלמות אבטחה בדרום, באילת, התקנת מצלמות אבטחה בתל אביב, התקנת מצלמות אבטחה בבית משותף, התקנת מצלמות אבטחה בירושלים, התקנת מצלמות אבטחה בבית.

Big Systems

ביג סיסטמס מתמחה במתן פתרונות מתקדמים בהתאמה והתקנת מערכות אבטחה, אזעקות, קודנים, מערכות אינטרקום ובתים חכמים.
השימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר ורמת ביצוע מקצועית ללא פשרות מעמידה את החברה כמובילה בתחום האבטחה, התקשורת ובתים חכמים.
Big Systems