אינטרקום מצלמה

כאשר אדם כלשהו מעוניין להיכנס לבית, לבניין או למשרד שלכם, אתם רוצים להיות בטוחים בכל מאת האחוזים מיהו בדיוק, שכן לא חסרים נוכלים או פורצים. יש שורה ארוכה של אמצעי בטיחות, כאשר המרכזי שבהם הוא מערכות האינטרקום למיניהן. המאמר הנוכחי מתייחס לאחד הסוגים המתקדמים ביותר של מערכות אינטרקום, והוא אינטרקום מצלמה. אז לא הגיע הזמן שגם מערך האבטחה שלכם יתקדם לעבר המאה ה-21?

כך משפרים את האבטחה בעשרות מונים

אינטרקום, ברמת ההגדרה, הוא מכשיר המכיל קו תקשורת חוטי, ומאפשר לאדם המעוניין להיכנס למבנה ליצור קשר עם מי שבתוכו – זאת על מנת שהאחרון יוכל לדעת מיהו, ובהתאם לכך האם לפתוח לו את הדלת. אינטרקום מצלמה מוסיף לכך נדבך נוסף, חשוב לא פחות, והוא היכולת לצפות באותו אדם הנמצא מחוץ למבנה. בדרך זו אפשר לראות אם הוא מי שהוא מציג את עצמו, כמו גם ללמוד עליו דברים נוספים.
ההתפתחויות הטכנולוגיות המאפיינות את תחום האבטחה לא פסחו גם על מערכות האינטרקום, שמציעות כיום פונקציות מתקדמות פי כמה ביחס לעבר. זה מתחיל עם מסך גדול וצבעוני, שמאפשר להציג תמונה ברורה ובאיכות גבוהה במיוחד. המערכות המתקדמות המוצעות כיום כוללות בתוכן גם אמצעים לראיית לילה, שמבטיחים תמונה איכותית בלי קשר לתאורה החיצונית. כל אלה משפרים את הפונקציונליות של מערכות האינטרקום בעשרות מונים ומסייעים לשיפור הביטחון של בני הבית.

מידע על אינטרקום לשער חיצוני >>

אז איך מתחילים? אינטרקום מצלמה

תכנון, התקנה ואפילו תחזוקה של מערכות אינטרקום לבית ולעסקים הם עסק למקצוענים בלבד. בשלב הראשון יש צורך לפנות לחברה הפועלת בתחום. חברות מקצועיות בתחום, דוגמת ביג מערכות, מספקות את המענה המקיף ביותר. הן משווקות את המערכות המתקדמות ביותר של אינטרקום מצלמה, עם הדגמים של מיטב המותגים בעולם, מערכות שעושות את עבודתן על הצד הטוב ביותר.
דגש אחר חייב להיות מושם על ההתקנה הנכונה ביותר של המערכת, בין השאר במטרה לאפשר את שדה הראיה הרחב ביותר. לכן, מיקום המערכת והמצלמה שלה הוא הפרמטר העיקרי. גם לאחר מכן, כשיש צורך בפעולת תחזוקה או אפילו תיקונים, החברות האלה יכולות וצריכות לסייע.

Big Systems