​ מתכננים התקנת מערכת אזעקה? תוהים אילו גלאים הם הטובים ביותר לנכס שלהם. ובכן, מומלץ לעבוד בשיטה הבאה. הזמינו מתקין מערכות אזעקה לבית או העסק שלכם, הוא ימפה את השטח ויתאים לכם את המערכות הטובות ביותר. כמו כן, יש באפשרותו לרכוש למענכם את הגלאים הרצויים על ידכם או המומלצים על ידו במקום שאתם תאלצו לעשות זאת. חשוב לבדוק שאתם מקבלים מחיר הוגן לכן על תהססו לבצע השוואת מחירים לאחר קבלת הצעת מחיר. להלן כמה דברים שכדאי לדעת על הנושא.

תנועה

אין כמעט אף אחד שאינו חושש מכך שיפרצו לבית שלו. לכן לא רק בעלי עסקים מזמינים התקנת מצלמות אבטחה, אלא גם בעלי דירות ובתים. בנוסף למצלמות כדאי להתקין גם אזעקות המבוססות על תנועה. כל דבר שנע בחדר יפעיל את האזעקה בין אן אם בבית ובין אם אתם נמצאים מחוצה לו. גלאי נפח יעזרו לכם לישון בשקט.
גלאים המבוססים על שבר ותנועת וילון
זהו סוג די מתוכם. אם מישהו שבר את החלון והזכוכית התנפצה על הרצפה, הגלאי יזהה את התדר הייחודי של שבירת זכוכית ומיד תופעם האזעקה. כמו כן, ישנה אפשרות להתקין גלאי על הווילון. יש לשמור על החלון סגור.

גלאי עשן

לא רק מפני פריצות צריך להתגונן אלא גם מפני אסונות כמו שריפות. לכן רצוי להתקין גלאי עשן במטבח ובכל מקום אחר בו ישנה פעילות הקשורה לאש וחום. רצוי להתייעץ עם בעל מקצוע לגבי סוג הגלאים כאשר אתם ממגנים את הבית במסגרת חשמל חכם או בית חכם או כאשר אתם ממגנים עסק אותו לפי התקנות הדרושות.

ביג מערכות

התקנת גלאים היא מומחיות גדולה של ביג מערכות. אנו מתמחים בכל אשר נוגע למערכות מיגון לבית ולעסק. עם הניסיון הרב שצברנו הן בעבודה במגזר העסקי והן במגזר הפרטי אנו מסוגלים לטפל גם בתקלות ולספק תמיכה גם למי שאינו לקוח קבוע שלנו. להזמנת התקנת ניתן להשאיר פרטים באתר או ליצור קשר טלפוני. אנו נשמח לעזור לכם בין אם מדובר בדירה קטנה או בין אם מדובר בבניין גדול.

[themify_layout_part slug=postshare]

Big Systems

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *