התקנת אזעקה

התקנת אזעקה לבית ולעסק הינה חשובה לא רק באזורים הסובלים מפריצות. גם אם מעולם לא פרצו לעסק או הבית שלכם, אין זה אומר שזה לא יקרה. חברת ביג מערכות מתמחה בהתקנת מערכות מיגון לבית כולל בית חכם, התקנת מצלמות אבטחה ועוד. בזכות הנסיון שלנו צברנו קהל לקוחות מרוצים בכל רחבי הערץ הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי. להזמנת שירות אתם מוזמנים ליצור קשר טלפוני או להשאיר פרטים באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי. להלן כמה סיבות מדוע חשוב להתקין אזעקה.

למגזר הפרטי

• לישון בשקט בלילה – יש לכם בית גדול שלא ניתן לשמע מה מתרחש בכל מקום בו? הולכים לישון בלילה עם דאגה על הלב שאולי הייתם צריכים להתקין סורגים? על התקנת אזקה יהיה באפשרותכם לישון בשקט. רצוי להתקין מערכת גלאים הכוללת כלאי וילון (למקרה שמישהו נכנס דרך חלון פתוח) גלאי שברי זכוכית (מופעלת בהישמע תדר התנפצות הזכוכית, גלאי נפח (מזהה כאשר יש מישהו בחדר) ועוד. מתקין מערכות אזעקה יעזור לכם למצוא את תמהיל הגלאים הנוח, המתאים והמשתלם לכם ביותר.

• לעזור את הבית לפרק זמן ארוך – נעדרים מהבין לתקופות ארוכות במסגרת העבודה? חוששים שתחזרו לבית שהכל נגנב מתוכו. מערכת אזעקה היא קודם כל צער חשוב ומרכזי במניעת פריצות. וגם במקרה של פריצה – היא חיונית להגעה זריזה של נציג המוקד כמו גם המשטרה.

למגזר העסקי

• מניעת ריגל תעשייתי – לא רק גופי ביון מרגלים. גם חברות מרגלות האחת אחרי השניה במטרה לגנוב רעיונות או להקדים תכנונים ביחד לתוכניות של החברה המתחרה. כדי למנוע חדירת אנשים לא רצויים לאזורים מסוימים בשטח שלכם ביום ובלילה, חובה להתקין אזעקה. לא תמצאו חברת ביטוח שתסכים לוותר על הנושא.

• בטחון – לפעמים פורצים ינסו להיכנס לתוך העסק בשעות הצהרים, כאשר הבעלים בארוחה. לכן חשוב שלא להשאיר את העסק ללא השגחה באותה מידה שיש לכם שומר בלילה במסייר במקום.

להזמנת התקנת אזעקה ושירות תמיכה גם אם אתם לא לקוחות ביג מערכות, אתם מוזמנים ליצור קשר או להשאיר פרטים על מנת שנוכל לחזור אליכם בהקדם.

Big Systems