מתקין מערכות כריזה

יש לכם מפעל? אתם מנהלים חנות או עסק עם צוות עובדים גדול ואינכם מעוניינים להתקשר כל חמש דקות כדי להשיג מישהו אחר? במקרה כזה כדאי לכם לאתר מתקין מערכות כריזה. אנו בחברת ביג מערכות לא רק מנוסים בנושאים כמו התקנת מצלמות אבטחה, מערכת בית חכם ואזעקות אלא גם מערכות מסוג זה. להזמנת שירות התקנה צרו קשר בכל עת או השאירו פרטים באתר עם פניה מפורטת ואנו נשמח לחזור אליכם בהקדם האפשרי או במועד הנוח לכם ביותר.

התקנת מערכות כריזה לעסקים

כל מערכת צריכה להיות מותאמת לעסק. ולכן יש צורך להתייחס לגורמים הבאים:

• גודל העסק – אם מדובר במפעל גדול המתפרס על שטח ענק, לא רק שיהיה צורך להתקין כמות פרופורציונאלית של רמקולים אלא גם סביר להניח כמה מערכות שעומדות בפני עצמן. הרי לא כל קריאה תהיה רלוונטית לכל המחלקות. כך תפריעו פחות לעובדים ותמנעו מהסחות דעת מיותרות.

• סוג העסק – האם יש לכם מחסני קירור? האם מדובר בהאנגרים גדולים שהקול מתפזר בהם בצורה אחרת. האם מדובר במקום עם חדרים קטנים. את כל המידע הזה יש לומר כבר בשיחת הטלפון כאשר אתם מדבירם עם מתקין מערכות כריזה.

• תקציב – ישנם מערכות כריזה במחירים שונים וברמות שונות. אבל לפעמים הזול מסתבר כיקר. רצוי להשוות בין מפרטים של כמה שיותר סוגי מערכות על מנת להבין טוב יותר בתחום ולדעת מה שווה השקעה ומה ממש לא.

מערכות מיגון לעסק

כאמור, אנו בחברת ביג מערכות לא רק מתמחים בתחום התקנת מערכות כריזה אלא גם בכל נותנים מעטפת שירותים כוללת למיגון העסק.

מערכות אזעקה – ניתן להזמין מערכות קוויות או אלחוטיות עם כל סוגי הגלאים.
מצלמות אבטחה – הסוג המומלץ הוא מצלמות ip.
מערכות בקרת כניסה – התקנת אינטרקום הינו דבר חשוב לכל עסק.
מערכת בית חכם (חשמל חכם) – מתאים גם לבעלי משרדים ולא רק לבעלי דירות או בתים.

למידע נוסף ולהזמנת מתקין מערכות כריזה ומיגון אתם מוזמנים ליצור קשר ואנו נשמח לסייע לכם בהקדם האפשרי.

Big Systems