אילו מערכות כדאי לחבר לבית חכם

הבית שלנו הוא לא רק המקום אליו אנחנו חוזרים בסוף יום עבודה כדי לנוח על הספה, הוא המקום שמספק לנו את השלווה והנוחות המרביות שאנו עובדים כל כך קשה להשיג. אם אתם מוצאים את עצמכם רבים עם הילדים על כך שהשאירו את האור או דוד המים דולק כל הלילה או הולכים לישון בחשש מכיוון שבשכונה משתוללת מכת פריצות, הנוחות והשלווה הללו מתרחקות מכם.
בית חכם הוא פתרון מעולה לא רק ממי שרוצה ליהנות מאיכות חיים מרגיעה בבית, אלא גם מתחושת ביטחון מוחלטת, חיסכון בחשבונות החשמל, הגז והמים ומראש שקט בידיעה שכל המערכות בבית מתפקדות בצורה יעילה.

מערכות מומלצות לבית חכם

כיום קיימות מגוון מערכות לבית חכם המעניקות פתרונות יעילים לסביבת המגורים וניתן להתאימן באופן אישי לבית. הצרכים העיקריים של לקוחותינו הינם ביטחון, חיסכון ונוחות. אילו מערכות עונות על צרכים אלה?

  • מצלמות אבטחה – אם אתם חשים שהבית שלכם או בית העסק שלכם נמצא בסיכון, מערכת של מצלמות אבטחה יכולה להעניק לכם תחושת ביטחון. לביג מערכות מגוון מצלמות הפועלות בטווחי תנועה ולמרחקים שונים ויכולות לסייע לכם רבות במניעת פריצות או השגות גבול.
  • מערכת אזעקה – גם במקרה הזה, מערכות אזעקה לבית חכם יכולות למנוע את הגעתם של גורמים לא רצויים. בדומה למצלמות האבטחה, לכם יש את השליטה המלאה על המערכת, גם כשאתם נמצאים מחוץ לבית ורוצים לוודא כי הוא בטוח. בנוסף, מערכת אזעקה חכמה מסייעת גם במקרה של שריפה, הצפות, שברי זכוכיות/קירות ועוד.
  • אינטרקום – פתרון יעיל לכל מי שמעוניין להיות בשליטה על מי שנכנס אליו לבית או לבית העסק, גם אם הוא לא נוכח בו באותו רגע. ניתן גם לשליטה באמצעות הטאבלט, המחשב או הטלפון הנייד.
  •  מערכת חשמל: אם נמאס מחשבונות חשמל מנופחים ולהקפיד על כך שהאורות והמזגן לא דלוקים כשאתם לא בבית, מערכת חשמל לבית חכם תחסוך לכם זמן וכסף רב. ניתן להתקין מערכות תאורה, מיזוג וחיסכון באנרגיה חכמות בהתאם למספר הדיירים בבית וההתנהלות השגרתית בו.

בביג מערכות תמצאו מגוון מערכות לבית חכם שישדרגו את איכות החיים שלכם בבית וגם מחוץ לו. כל המערכות שלנו מותאמות באופן אישי לצרכי הלקוח וניתנות לשליטה מלאה באמצעות מכשירים ניידים.
לקביעת פגישת ייעוץ התקשרו 050-2164164

Big Systems