ביטחון לעסק

​מעקב אחר המתרחש בעסק הוא אחד הדברים היותר חשובים לכל מי שמנהל אותו אבל רוב הזמן לא נמצא בו. היום לא מעט בעלי עסקים מבלים את היום מחוץ לכותלי המשרד. הם מעדיפים להשקיע זמן בלפתח אותו, מאשר לנהל אותו. בנושא הניהול הם ממנים מנכל. ולכן על מנת שיתאפשר להם לנוסע ברחבי הארץ והעולם בשקט, הם דואגים להזמין שירות התקנת מצלמות אבטחה ולפעמים אפילו מערכת מלאה של בית חכם (חשמל חכם).

נוכחות של מצלמות אבטחה

לא מעט בעלי עסקים מעבירים את המועמדים שלבים רבים בדרך לקבלת התפקיד. כמו שאלון אמינות וראיונות עם עובדים בדרגים שונים בעסק. יחד עם זאת, גם על ההתנהלות התקינה של העסק צריך להשגיח. התקנת מצלמות אבטחה עלפי המיקומים המותרים בחוק, תעזור לעסק להתנהל בצורה תקינה ויעילה. למשל אם הייתם עובד אשר מבצע את עבודתו בצורה נכונה, יהיה באפשרותכם לזהות זאת ולהעיר לו כיצד צריך לעבוד נכון.

לטוס לחו”ל בלב שקט

לא מעט אנשים מבקשים מהשכנים שישגיחו על הבית שלכם על מנת שלא יתרחשו פריצות. גם לעסקים צריך לדאוג בצורה זו בלי ועם קשר לביטוח. לכם כדאי לדאוג להתקנת אמצעים כמו מצלמות אבטחה, קודן לדלת כניסה, מערכות אזעקה, מערכות כריזה ובית חכם ועוד. כל תוכלו להשגיח על המרחש בעסק דרך האינטרנט ואין זה משנה באיזה מדינה תבלו באותו זמן.

התקנת אזעקות

התקנת אזעקות לא נודעה אך ורק לעסקים שיש בתוכם ציוד יקר. מנהלים את העסק שלכם דרך הלפטופ? גניבת המחשב האישי שלכם יכולה להזיק לכם לא פחות מאשר גניבת מכוניות מאגר רכש של מנכ”ל חברה. מידע הוא לא פחות חשוב מאשר רכוש רגיל ולכם בעלי עסקים שאין להם שום דבר בעל ערך רב בין כתלי העסק מלבד מחשבים, דואגים להתקין אזעקות.

Big Systems