חברת ביג מערכות מספקת ומתקינה מערכות בקרת כניסה. זקוקים להתקנת קודן לדלת? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני או להשאיר פרטים באתר עם המידע הנחוץ על מנת שיהיה באפשרותנו לחזור עם ההצעה הטובה ביותר והמשתלמת ביותר ביחס לנכס שלכם. אין זה משנה עם מדובר במוסד, דירה או עסק – לנו יש מערכות מיגון המתאימות לכולם. התאמה אישית לצרכים כמו גם לתנאי הנכס היא חשובה מאוד ולכן אנו לא מאמינים בקניית חתול בשק. להלן כמה דברים שרצוי לדעת עם קודנים.

התאמה לקהל היעד

אחד מהעקרונות להצלחה של מוצר כלשהו היא התאמתו לקהל היעד. לא כל קודן לדלת מותאם לכל סוגי הקהלים. למשל אם מדובר במוסד כמו בית אבות, חשוב מאוד
שהכפתורים יהיו גדולים וברורים. אחרת קהל היעד לא ישתמש בו או יאלץ לבקש אחרים שיעזרו לו. לכן, חשוב מאוד למצוא את המערכת המתאימה ביותר לנכס שלכם.
התאמה לתנאי השטח
קודן שיכול להתאים לפנים משרדים לא יתאים לחלץ החיצוני. למשל עדיף מערכת שהיא מתחתית ולא מערכת פלסטיק כאשר הקודן מיועד לדלת חיצונית. מדוע? כדי לשמור על המערכת מפני פגעי מזג האוויר כמו גשם ולחות. כך המערכת תחזיק מעמד הרבה יותר זה. כמו כן, יש לייחס חשיבות לתדירות השימוש במערכת.

רכישת קודן לדלת

רבים רוכשים דרך האינטרנט את הקודנים ואחר כך מתחילים לחפש אחר מתקין מערכות אבטחה. אבל מדוע ללכת בדרך הארוכה אם אפשר ללכת בדרך הקצרה? דרכנו ניתן להזמין אתה קודן המתאים לכם ביותר כמו גם לקבל שירות התקנה. המתקין יגיע עם הציוד הדרוש אליכם ויבצע את התהליך כמו כן, ניתן להזמין דרכנו שירות התקנת מצלמות אבטחה, אזעקות לבית ולעסק ומערכות כריזה. אנו מנוסים במתן שירות הן במגזר העסקי והן במגזר הפרטי.

עוד כמה טיפים

• השוואת מחירים – רצוי לא רק להשוות מחירים של קודן לדלת אלא גם של התקנתו.
• המלצות – רצוי לקרוא המלצות או לבקש אותם מנותן השירות.
• חשבונית – חשוב לדרוש חשבונית על מנת שהאחריות על ההתקנה תהיה בתוקף.

[themify_layout_part slug=postshare]

Big Systems

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *