מערכת כריזה

מחפשים מערכת כריזה לחנות, מפעל או כל נכס/מוסד אחר? אנו בחברת ביג מערכות נשמח להתקין אצלכם מערכת כריזה עם ההתאמה הטובה ביותר והיעילה ביותר לסוג הנכס שלהם. אין צורך בחיפוש מערכת בנפרד ומתקין בנפרד. פשוט צרו אתנו קשר ואנו נספק לכם את כול השירות, כולל תמיכה ותיקון בעת הצורך גם אם אתם לא לקוחות ביג מערכות. להלן כמה דברים שכדאי לדעת על הנושא.

התאמת המערכת למבנה וסוג הקהל

לקנות מערכות כריזה מבלי להתאים אותם לסוג הנכס וקהל היעד שלכם הוא הימור או קניית חתול בשק. מערכת שמתאימה למשרדים קטנים לא תתאים לסופרמרקטים למשל. לכן חשוב לחפש מערכת ייעודית. כמו כן, אם למשל אתם מחפשים אחת להתקנה בבית אבות, יש לקחת בחשבון שהווליום צריך להיות גבוהה יותר ושכן רצוי שהכל ישמע בכל מקום אפשרי. לכן צריך פיזור גדול יותר של רמקולים מאשר בכל מוסד אחר.

התקנת מערכת כריזה

משפצים את הנכס? בונים נכנס חדש? כדאי לשלב את תהליך ההתקנה במקביל כדי שלא ייווצרו נזקים למבנה לאחר מכן. אפשר להטמיע כך את המערכות בצורה מושלמת ובעיקר להסתיר את הכבלים כדי שלא יפריעו לאסתטיקה של המבנה.

חקר נושא

כאמור, על מנת לקצר את התהליך, מומלץ שלא לקנות את המערכות בנפרד ולהזמין מתקין בנפרד אלא לעשות זאת ביחד עם המתקין או להשאיר לו את ההחלטה לגמרי. אבל, לא כל מתקין הוא בעל מקצוע הוגן לכן יש לבדוק את הרקע שלו לפני שלוקחים את ההחלטה הסופית. בדקו את המחיר הממוצע של המערכת אותה אתם מעוניינים לרכוש או אותה הוא מציע לכם. כך הוא לא יקרה מצב שהוא דורש עליה מחיר כפול כדי לנפח את הכיס שלו. כמו כן מומלץ לבצע השוואת מחירים גם בנושא ההתקנה ביחד לנכס שלהם והמטרות.

להזמנת מערכת כריזה והתקנתה בבית, עסק או מוסד , אתם מוזמנים להשאיר פרטים או ליצור קשר טלפוני. אנו נשמח לסייע לכן, כאמור, גם אם אתם לא לקוחות שלנו על מנת שתוכלו למצוא את הפתרון המושלם בעבורכם.

Big Systems