סיבות מדוע כדאי להתקין קודן

הזמנתם התקנת מצלמות אבטחה, אתם מתלבטים על מערכת בית חכם? יש עוד משהו שכדאי לקחת בחשבון וזהו התקנת קודן לדלת כניסה לבניין או לדירה. ישנם יתרונות רבים בכך. חברת ביג מערכות מתמחה בין היתר גם בתחום זה כולל שירות תמיכה. להלן 10 סיבות מדוע כדאי להתקין קודנים.

1. שקט נפשי – כך תוכלו להיות בטוחים שאין גישה לאנשים לא רצויים. זוהי גם דרך טובה למנוע ריגול תעשייתי. תנו את הקוד רק לאנשים שאתם רוצים שיהיו בעלי זכות כניסה.

2. בקרה – בעזרת מערכת משולב אינטרקום ומצלמות אבטחה, ניתן לראות מי מבקש להיכנס. ולשלוט על הכניסה והיציאה.

3. נוחות – הרבה יותר קל לפתות דלק עם קודן מאש עם מפתח. אבל אין זה אומר שאי אפשר להשתמש בשני השיטות במקביל.

4. עיצוב – כן קודן לדלת כניסה לעסק הוא חלק בלתי נפרד מהמיתוג והעיצוב. לכן כדאי לבחור קודם יפה.

5. מניעת כניסה בטעות – רוצים למנוע הפרעות או כניסה של אנשים שהודעתם שאסור להם להיכנס למקום בפרק זמן מסוים. לא כולם יזכרו. כאשר ישנו קדום – הוא ימנע זאת, ולכן אפשר להתקינו גם בתוך משרדים.

טיפים

השוואת מחירים – לפני התקנת קודן לדלת כניסה לבניין כדאי לעשות השוואת מחירים לא רק לגבי ההתקנה עצמה אלא גם לגבי הקודן עצמו.

רכישה – כמו שניתן לבקש ממתקין מזגנים שיביא איתו את המזגן, כך אפשר לבקש מהמתקין. שיקנה בעבורכם את הקודן שבכרתם. לרבים מהם יש מלאי משלהם בכל מקרה.

קודנים לדלתות

קודן הוא ללא ספק אמצעי מצוין לשיפור תחושת הביטחון שלכם, בין אם אתם מחפשים אמצעי אבטחה למשרד, ובין אם לבניין הדירות שבו אתם מתגוררים. באופן הפשוט והבסיסי ביותר, קודנים לדלתות כניסה מונעים כניסתם של זרים שאין ברשותם את הקוד הסודי. אתם כמובן רשאים לתת את הקוד לכל אדם שבו אתם בוטחים, אך אם יש לכם ספק, העדיפו לשמור את המספר לעצמכם. גם שליח הפיצה, לצורך העניין, אינו צריך לדעת מה הקוד שלכם. אין זה אומר שהוא חשוד פוטנציאלי בפריצה עתידית, אבל אין כל סיבה שתשתפו אנשים זרים בקוד. אם בחרתם באמצעי אבטחה – כנראה שהייתה לכם סיבה טובה לעשות זאת.

ביטחון מוגבר

היתרון המשמעותי של קודן לדלתות כניסה הוא ברמת האבטחה והביטחון שהוא מעניק. כדי להוסיף לתחושת הביטחון ניתן להוסיף אמצעי מיגון נוספים כמו מערכת אזעקה או מצלמת אבטחה, אבל קודן בהחלט מקשה על יכולת הפריצה למבנה. בבתי עסק רבים הטמיעו לפני זמן רב מערכות קוד, ובאופן כללי, מבנים עשויים לסבול מפריצות לשטחם, בין אם לצורך הגעה לדירה או למשרד במבנה, ובין אם לצורך גישה נוחה לחניון התת-קרקעי, לשם פריצה לכלי רכב. במבני מגורים נהוג למצוא קודנים שכאלה בצמוד למערכת האינטרקום, כך שמי שאינו דייר או שאינו בעל גישה לקוד הסודי, יוכל להיכנס אל המבנה אך ורק על ידי קבלת גישה מטעם דייר שיבצע זיהוי דרך האינטרקום וישחרר את הנעילה אם הוא מרגיש בטוח לעשות זאת.

התקנת קודן

טכנאי אינטרקום יכול בהחלט להתקין קודנים לדלתות כניסה, שיאפשרו כניסה או על ידי קוד או על ידי שימוש בצ’יפ או כרטיס זיהוי. ישנם סוגים שונים של קודנים, אך עיקרון ההפעלה והניטרול שלהם פועל באופן זהה. אם מבנה המגורים או המשרדים שלכם נמצא באזור מועד לפורענות או שאתם פשוט מעוניינים להרגיש בטוחים יותר במקום שבו אתם נמצאים, התקנת קודן עשויה להתברר כהחלטה הנכונה, שתעזור לכם לעבוד בראש שקט או לצאת מהבית מבלי לדאוג יותר מדי האם התרחשה פריצה בעת היעדרותכם, או לא.

שקט נפשי או במילים אחרות – ביטחון – הוא הצורך החשוב והבסיסי ביותר. לכן אנשים רבים מתקינים מערכות מיגון לא רק ברחבי העסק אלא גם ברחבי הבית. אין דרך להיות זהיר מידי ולכן חשוב להקפיד גם על התקנת קודן לדלת כניסה לבניין. במקרים רבים פורצים מוותרים על הניסיון לפרוץ לדירות הממוגנות בצורה זו. להלן כמה דברים שכדאי לדעת על הנושא.

אינטרקום וקודן

כאשר אתם מזמינים קודנים, חשוב להקפיד גם על התקנת אינטרקום. כך תהיה לכם בקרת כניסה הרבה יותר טובה. כל תוכלו לדעת בדיוק מי נכנס לבניין שלכם. כך כל אחד מהשכנים יכול לאשר או לא לאשר כניסה של מי שאינו בעל קוד כניסה. זה יכול לא רק להרחיק פורצים, אלא באופן כללי כל מי שאין לו כל סיבה להיות בחדר המדרגות שלכם.

קודן לדלת כניסה לבניין עם פאנל נוח

נוחות השימוש היא הגורם מספר אחד לכך שאנשים ישתמשו בקודן ולא יניחו אבל במפתן הדלת כדי להימנע משימוש בו. לכן יש להתאים אותו לסוג הדיירים הגרים בבניין. למשל אם מדובר בבניין המיועד לאוכלוסיית גיל הזהב, רצוי שהוא יהיה מורכב מכפתורים גדולים, רחבים ונוחים לשימוש. כמו כן, רצוי שתהיה הגנה על הקודן מפני פגעי מזג האוויר.

טיפים להזמנת התקנה

• השוואת מחירים – חשוב לא לוותר על התהליך הזה ולקחת בחשבון גם את עלות ההתקנה.
• חקר שוק – יש לבדוק את כל הדגמים הרלוונטיים לא רק מבחינת המחיר, אלא גם מבחינת האיכות. כדאי להתייעץ אם מתקין מערכות אבטחה לפני הרכישה. למעשה כדאי לרכוש דרכו ולא באופן עצמאי.
• המלצות – כאשר אתם מחפשים מתקין קודן לדלת כניסה לבניין, חשוב לבדוק את מוניטין, ותק העסק שלו וכמובן גם כמה שיותר המלצות מקורות שונים.
• אחריות וחשבונית – חשוב לקבל לא רק אחריות על המוצר עצמו אלא גם על תהליך ההתקנה. לכן חשוב לשמור את החשבונית.

חיפושים פופולריים: קודן, קודן לרכב, קודן לדלת, קודן לא עובד, קודן קוברה, קודן מדיקם, קודן מצפצף, קודן ננעל, קודן פוינטר, קודן באנגלית, קודן לדלת ללא חשמל, קודן לדלת רב בריח, קודן אלחוטי לשער, אינטרקום עם קודן ומצלמה, קודן מכני לדלת כניסה, מתקין קודן לדלת כניסה, קודן לדלת כולל התקנה.

[themify_layout_part slug=postshare]

Big Systems

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *