10 סיבות מדוע כדאי להתקין מערכות בית חכם

בית חכם היא תופעה שהולכת וצוברת תאוצה ככל שהזמן עובר. מה שפעם נראה כמדע בדיוני, היום בעידן הדיגיטלי הופך למציאות. לא רחוק היום בו כל קבלן יהפוך מערכות חשמל חכם לסטנדרט כאשר הוא מציג את הבית ללקוח שלו. מתלבטים האם כדאי להתקין מערכות מסוג זה בבית שלכם? להלן 10 סיבות שיעזרו לכם להגיע להחלטה סופית.

1. לעמוד בחזית הטכנולוגית – הרבה מאוד חידושים נמצאים מסביבנו כל הזמן, אבל לא רבים מהם שינו את אורך החיים מקצה לקצה. למערכת זו יש השפעה על פעולות רבות שנעשות ביום יום.

2. ביטחון – התקנת מצלמות אבטחה כלולה בהתקנת מערכות בית חכם. כך תוכלו להרגיש בטוחים. כך תוכלו לדעת מה בדיוק קורה בבית שלכם כאשר אתם מבלים או נמצאים בעבודה.

3. ערך הדירה – כאשר תרצו למכור את הדירה או להשכירה למטרות שונות – הערך שלה יהיה הרבה יותר גבוה.

4. חיסכון בחשמל – מתעצלים להסתובב ברחבי הבית ולכבות את האורות ששכחתם. בעזרת מערכת בית חכם יהיה באפשרותכם לעשות זאת ע”י כמה לחיצות פשוטות בשלט.10 סיבות מדוע כדאי להתקין מערכות בית חכם

5. נוחות – חודש אוגוסט, אתם בדרך הביתה וכבר מדמיינים את הרגע בו תפעילו את המזגן. רוצים להיכנס לבית כשהוא כבר ממוזג. תוכלו להפעיל אותו דרך הסמארטפון ולא לחכות לאחר שאתם נכנסים לדירה.

6. שליטה מוחלטת – כמה פעמים מצאתם את עצמכם יוצאים מהבית ואז חוזרים כי לא זכרתם לסגור את התריסים בכמה חדרים. תוכלו לעשות זאת בלחיצת כפתור אחד שתשפיע על כל החדרים בבית.

7. אלחוט – מערכת חשמל חכם הינה אלחוטית. כך שאין זה אומר שצריך לרשת את כל הדירה בכבלים מסועפים.

8. התאמה אישית – את המערכת אפשר להתאים כבר בתכנון האדריכלי לבית. כך שאין זה משנה אם יש לכם דירה קטנה או וילה גדולה.

9. שליטה קולית – גם זו אופציה הקיימת לשימוש כאשר מתקינים בית חכם.

10. אפשרות להפוך חדרים לחכמים – אם אתם מעדיפים את הבית שלכם כפי שהוא – אפשר לנסות זאת קודם במשרד שלכם. מומלץ להפוך את חדר הישיבות לכזה.

Big Systems