תכנון פרויקטים

תהליך התקנת מצלמות אבטחה יכול להיות תהליך קצר ופשוט כאשר מדובר בהתקנה של כמה מצלמות בתוך משרד קטן או דירה. אבל כאשר יש צורך לחבר בניין משרדים שלם או מפעל, מדובר בפעולה הרבה יותר מורכבת. אנו בחברת ביג מערכות, מתמחים בכל סוגי ההתקנות בין עם מדובר במערכת בית חכם או התקנה מסועפת הפרוסה על פני מספר בניינים וקומות. תכנון הוא אחד הדברים החשובים ביותר ולהלן מידע שכדאי לדעת.

בדיקת מקום

כאשר אתם מזמינים מתקין מצלמות אבטחה, יש לדאוג שהוא קודם כל מבין ורואה את הנכס שלכם ורק אחר כך בוחר מה לעשות. עלולים להיות בו מכשולים רבים ונקודות מתות הדורשות התקנה של הציוד בצורה לא רגילה. כמו כן יש להבין את דרישות הביטוח לגבי כך ולדאוג שהוא מכסה אותן כמו שצריך על מנת שלא ייווצר
מצב שבגללו לא תקבלו פיצוי בגלל שהייתה בעיה במצלמות.

קובץ מפורט

רצוי לקבל קובץ מיפוי לפיו תדעו בדיוק איפה יותקנו כל המצלמות ברחבי הבניין. עליו המתקין להבין את הצרכים שלהם ולפעול בהתאם לכל חדר בצורה היעילה ביותר מבלי לבזבז כסף מיותר. למשל במקום להתקין מצלמות רבות בחלל אחד, ניתן להתקין כמה מצלמות הלוכדות תמונה של 360 מעלות. כמו כן, במקרים אחרים, דווקא כדאי שהיו מצלמות מסוימות במקומות שונים על מנת לכסות נקודה ספציפית.

תכנית עבודה

כדאי לבקש מאותו מתקין מצלמות אבטחה את תכנית העבודה שלו כולל לוח זמנים. כך תוכלו לדעת מתי העבודה שלו עלולה הלוות הפרעה להתנהלות במפעל שלכם. ולכן אפשר יהיה לתכנן את לוז העבודה שלכם בצורה שונה. ככל שתתכנו את הפרויקט הזה טוב יותר מראש כך תוכלו להימנע מבעיות

להזמנת שירות התקנת מצלמות, קודנים, מערכות כריזה ואזעקות ניתן ליצור קשר טלפוני או להשאיר פרטים באתר ואנו נשמח לעזור לכם, כולל שירות תמיכה גם למי שאינו לקוח ביג מערכות.

Big Systems