​ככל שהזמן עובר כך המודעות ל Smart Home (בית חכם) הולכת וגוברת. חברת ביג מערכות מספקת התקנת מערכות מסוג זה לדירות, וילות בתי עסק ומוסדות. אנשים רבים בחרו לייעל את חיי היום יום שלהם בעזרת המערכות הללו .מעבר לנוחות והיעילות בשימוש אשר מספקת המערכת, ישנו גם את ההיבט של החיסכון כמו גם הבטיחות וגם על כך נדבר בפוסט זה. להזמנת התקנת המערכות אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר טלפוני או להשאיר פרטים באתר. אחד הנציגים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

יעילות ונוחות

נכנסתם למיטה בחדר השינה וגילתם ששכחתם את האור במפלס התחתון של הבית. ואז אתם מנסים לשכנע את בן הזוג שלכם שיקום לסגור או שאתם קמים בעצמכם. עם מערכת Smart Home, לא היה לכך צורך יותר מאשר להקדיש שניית מחשבה. ניתן יהיה לכבות את האור דרך הטלפון הנייד שלכם. מערכת זו מאפשרת שליטה בכל מערכות החשמל בבית גם אם אתם לא נמצאים בין כתליו. למשל. יצאתם מהבית, וכשהגעתם למשרד גיליתם שאתם לא זוכרים אם סגרתם את הגז או המגהץ? אפשר בקלות לנתק את זרם החשמל לבית מרחוק. כמו כן אפשר לתכנן את המערכת כך שבכל מעט שיתבצע מצב נעילה – ינותק זרם החשמל והגז בבית וזה כמובן עניין של בטיחות.

בטיחות בעזרת Smart Home

מלבד העובדה שניתן לנתק את החשמל והגז בבית וכך למנוע שריפות או תקלות אחרות, רצוי שלא לוותר במהלך תהליך התקנת מערכת בית חכם עת עניין התקנת מצלמות אבטחה. זהו נושא חשוב מאוד שיעזור לכם להרגיש הרבה יותר בטוחים. יהיה באפשרותכם להציץ במתרחש בבית דרך הנייר. לא אחת אנשים דואגים שהם משאירים מטפלת בתינוק או בקשיש בבית ולא יודעים מה קורה. לא אחת אנשים יוצאים לחופשה וחוששים מכך שיפרצו להם לבית. מצלמות אבטחה הם לא רק עיניים אלא גם גורם הרתעה. לכן אנשים דואגים להתקין בנוסף למצלמות הרגילות גם מצלמות דמה.

לפרטים נוספים והזמנת מערכת Smart Home, צרו אתנו קשר – אנו נשמח לשלוח אליכם נציג להתאמת המערכת המושלמת לבית, הדירה או העסק שלכם.

[themify_layout_part slug=postshare]

Big Systems

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *