בית חכם – האם זאת מותרות או יעילות?

כל בעל עסק זקוק לשקט נפשי ולביטחון, בין אם מדובר בארגון גדול או במשרד קטן. כמובן שארגונים גדולים יכולים להרשות לעצמם מערכות אבטחה מתוחכמות, מאבטחים, מצלמות ועוד מגוון כלים שיעזרו לעסק להגן על עצמו מפני כניסתם של אורחים בלתי רצויים או מפני פריצות וגניבת מידע או נכסים. אלא שמשרד קטן זקוק גם הוא לביטחון ככל האפשר, משום שגם בו יש מידע שהוא חיוני להתנהלות העסק כמו פרטי לקוחות או מידע מסחרי רגיש, וכן יש גם רכוש שעשוי להיות יקר, כמו מחשב, מדפסת או רכוש אחר שיש לו מחיר. התקנת אזעקה יכולה לספק למשרד הקטן את הביטחון הדרוש לו.

איך תעשו את זה נכון

בית חכם – האם זאת מותרות או יעילות?אם אתם בוחרים באפשרות של התקנת אזעקה במשרד, חשוב לוודא היטב מי הגורם שמייעץ לכם בבחירה ואיזה מתקין אזעקות תבחרו. מאחר ומדובר בנושא רגיש שיקבע את מידת האבטחה של המידע העסקי והרגיש ביותר כמו גם את ההגנה על הרכוש שלכם, הרי שאתם זקוקים לגורם אמין ומקצועי, שיש לו את הניסיון והידע עם מגוון מערכות, והוא יוכל להציע לכם מערכות שמתאימות בדיוק לצורכי העסק שלכם. חשוב עוד יותר מכך הוא לוודא את אמינותו של המתקין, זה שתקינות המערכת ואופן פעולתה תלויים בו. אם יש לכם אפשרות להתייעץ עם לקוחות אחרים או עם גורמים מקצועיים אחרים, זה יעזור לכם להבין בידי מי אתם מפקידים את ביטחון העסק שלכם.

שקט נפשי

מתקין אזעקות ידאג להתקנת אזעקה שתתריע על פריצה או על תנועה חשודה במשרד, כך שאתם תוכלו להיות רגועים כשאתם יוצאים הביתה בסוף יום העבודה. מאחר ומדובר בשמירה על העסק שלכם, מומלץ שלא לבצע פשרות אלא לבחור מערכת אמינה, שאכן תדע לזהות פריצה מוקדם ככל האפשר ולהזעיק את המשטרה תוך זמן קצר. מערכת זולה ופשוטה עשויה לאכזב אתכם בשעת הצורך, ואז יהיה זה מאוחר מידי. אם לא תיערכו מראש – תבינו את טעותכם רק לאחר הפריצה ולאחר שהנזק ייגרם. מערכת אמינה תפתור את הדילמה.

Big Systems