בתים חכמים

מה הופך וילה או דירה למשהו שאפשר לכנות אותו בית חכם? מערכת חשמל הניתנת לשליטה מרחוק. חברת ביג מערכות מומחית בהתקנת מערכות בתים חכמים. אנו נהפוך את הבית שלכם להרבה יותר נוח ובטיחותי. בניגוד לעבר, מערכת חשמל עם שליטה מרחוק וללא כבלים היא לא מדע בדיוני. העתיד הוא לא מחר אלא כאן ועכשיו. לפרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור קשר. אנו נשמח להתקין לתת לכם הצעת מחיר ולהתקין את המערכת בזריזות.

אז מדוע כדאי להזמין התקנה?

בטיחות – מערכת זו כולל גם שירות התקנת מצלמות אבטחה. חשוב מאוד לעשות זאת במיוחד אם מדובר בבית גדול. בתים מזוג זה הם יותר אטרקטיביים לפריצות. לא אחת
קרה שאנשים ראו שמישהו פרץ להם לבית בזמן שהם היו בחוץ, הזמינו משטרה והגנבים נתפסו על חם. לכן בתים חכמים נחשבים למקורות מסוכנים לפריצה.
שליטה מרחוק – יצאת מהבית ואתם לא זוכרים אם סגרתם או לא את הגז? לא בטוחים שנעלתם את הדלת? אולי בכלל המגהץ עדיין מחובר לחשמל. בעזרת שליטה מרכות על מערכת הגז והחשמל – וכמה לחיצות פשוטות, אפשר לסגור את המערכות הללו ויחד איתם את המחשבות המטרידות.
נוחות – בתים חכמים הופכים את ניהול הבית או המשרד להרבה יותר נוח ונעים. רוצים לסגור את כל התריסים החשמליים מבלי לעבור חדר חדר. אפשר לעשות זאת ע”י שליטה מרחוק במערכת בית חכם.

בתים חכמיםטיפים לגבי התקנת המערכת

• חברת התקנות טובה – חשוב מאוד לאתר חברה מנוסה להתקנת המערכת על מנת שהכל יסתדר על הצד הטוב ביותר.
• שיפוץ דירה – אם אתם עומדים לעשות מייק אובר לדירה או שיפוץ – כדאי להטמיע את המערכות כבר בשלב הזה.
• רכישת ציוד – אל תרכשו את הציוד של המערכות באופן עצמאי. בקשו ממתקין המערכות שיעשה זאת בעבורכם. יחד עם זאת שימו לב שלא שהוא לא מכפיל לכם את המחיר.

להזמנת שירות התקנת בתים חכמים ניתן ליצור קשר או להשאיר פרטים באתר. אנו נשמח להציע לכם שירות בהתאם לנכס שלכם. אלפי בתים מידי שנה עוברים הסבה למערכת מסוג זה.

Big Systems