חשמל חכם אלחוטי

נוחות, יעילות שימוש, וחסכון הן הסיבות המרכזיות להתקנת מערכת חשמל חכם אלחוטי. מערכת זאת ידוע גם כמערכת בית חכם. חברת ביג מערכות מנוסה בעבודות מסוג זה כולל התקנת מצלמות אבטחה, אזעקות, קודנים ועוד. להזמנת שירות, ייעוץ ושירות תמיכה אתם מוזמנים להשאיר אם פרטיכם באתר או ליצור קשר טלפוני. אנו נשמח לעזור לכם. להלן כמה דברים שכדאי לדעת על המערכת.

שליטה מחוץ לבית

לדעת רבים היתרון הגדול ביותר של מערכת מסוג זה היא העובדה שאפשר לשלוט במערכות הבית מרחוק. למשל, אתם בדרך מהעבודה ביום אוגוסט לוהט? חמש דקות לפני שאתם נכנסים לדירה, אפשר להפעיל את המזגן דרך הסמארטפון. אתם בדרך הביתה מיום ארוך במשרד בחורף ואין איש בבית, רבע שעה לפני שאתם מגיעים – ניתן להדליק את הדוד מרחוק. כאשר אתם מזמינים מערכת חשמל חכם אלחוטי, חשוב לבדוק עד כמה היא פשוטה, קלה ונוחה לשימוש.

שקט נפשי

התקנת מצלמות אבטחה היא חלק שלא כדאי לבטל עליו בתהליך זה. כך תוכלו להשגיח שהכל בסדר בבית בזמן שאתם בחופשה בחו”ל או בעוד יום במשרד. כמו כן, בוודאי יצא לכם לא אחת לחזור הביתה מהמשרד כי לא הייתם בטוחים שסגרתם את המגהץ או נעלתם את הדלת. בעזרת מערכת זו אפשר יהיה להכניס את הבית למצב נעילה ולהחליט איזה מערכות מתנקות. למשל מערכות חשמל וגז.

ניהול יעיל של העסק

מערכות מסוג זה לא מיועדות אך ורק לצורך שימוש בדירות או וילות. הן יעילות מאוד בשימוש משרדי. כמו בבית, כך גם במשרד – לא חייבים לחבר את כל המערכות וכל החדרים. אפשר למשל לחבר רק את חדר הישיבות למערכת חשמל חכם אלחוטי. זה יסייע לא רק בנוחות השימוש אלא גם במיתוג העסק. מערכות כאלה יעילות מאוד לחברות הייטק אשר הקדמה היא המהות שלהן.

להזמנת שירות התקנת בית חכם אלחוטי, ייעוץ ושירות תמיכה גם אם אתם לא לקוחות ביג מערכות – צרו קשר בכל עת. אנו נשמח לסייע לכם.

Big Systems