תשובות לשאלות

רגע לפני שאתם מזמינים שירות התקנת מצלמות אבטחה, בית חכם או מערכות מיגון נוספות, חשוב לברר כמה שיותר פרטים על הנושא. אנו נשמח לספק לכם שירות תמיכה גם
אם אתם לא לקוחות ביג מערכות. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר דרך טופס יצירת הקשר. כמו כן, נשמח לענות לשיחת הטלפון שלכם. להלן כמה תשובות לשאלות נפוצות.

האם אפשר להתקין מערכת חשמל חכם מבלי שהכבלים יבלטו?

אפשרי בהחלט ולכן מומלץ להזמין מערכת בית חכם אלחוטי. ישנה עוד אפשרות לשלב את התקנת המערכות תוכך כדי שיפוץ וכך להטמיע את המערכות שאינה אלחוטית בתוך הקירות. יש לתאם בין שני ספקי השירות על מנת שהפעולה תתבצע על הצד הטוב ביותר.

איך אני יודע מה המצלמה הטובה ביותר לעסק שלי?

לשם כך כדאי להזמין מתקין מצלמות אבטחה על מנת שיבדוק את השטח ויתאים לכם את המצלמה. למשל להאנגרים המצלמה המתאימה יותר היא מצלמת כיפה ממונעת המסוגלת לקלוט ב 360 מעלות. חשוב מאוד בכל אופן להתייעץ עם ספק שירות אמין, איכותי ובעל המלצות רבות מלקחותיו.

האם מותר להתקין בכל מקום מצלמות?

אסור להתקין מצלמות אבטחה במקומות הפוגעים בפרטיות. למשל אם אתם רוצים להתקין מצלמה בשטח ציבורי כמו חדר מדרגות – מותר לעשות זאת. אבל אם המצלמה קולטת את השטח של החצר של השכן – זאת כבר חדירה לפרטיות.

האם יש אחריות על המערכות?

כל בעל עסק שמכבד את עצמו אמור לספק אחריות על המערכות. לכן חשוב לדרוש לא רק את כתב האחריות אלא גם את החשבונית. אחרת היא לא תהיה בתוקף. בנוסף יש לקרוא בעיון את כתב האחריות ולברר לגבי מה היא בדיוק תקפה. אחריות לא תהיה תקפה לגבי ונדאליזם של קודנים, או מערכות מיגון אחרות ולכן יש לקחת זאת בחשבון.

Big Systems