הזמנת מתקין

בין אם אתם מזמינים מתקין מצלמות אבטחה או מערכות בית חכם, חשוב להבין שלתהליך ההתקנה עצמו ישנו חלק לא פחות חשוב מאשר רכישת קודן, מצלמה או מערכת כריזה. איכות ההתקנה היא לא פחות חשובה. כמו כן, חשוב להתעניין בתחום ולהכיר את כל החוקים היכן מותר להתקין מצלמות אבטחה והיכן אסור כדי שלא יהיה לכם צורך לפרק אותם. להלן כמה טיפים שרצוי לדעת על הזמנת מתקינים.

1. הזמינו מוצרים ולא רק התקנה – תמיד כדאי להעדיף מתקין שירכוש למענכם את הציוד שהוא ממליץ עליו או את הציוד שאתם מעוניינים בו. יחד עם זאת, חשוב שלא להיות אדישים ולברר שהם גובה מכם אתה עלות המדויקת של המוצר. יכול לקרות מצב שהמתקין מנפח את המחיר. רצוי לדרוש קבלות על רכישת המוצר.

2. אסתטיקה – חשוב להבהיר שתהליך התקנת מצלמות אבטחה צריך להיות עדין ואסטטי ולא להשאיר צלקות בולטות לעין. לא לכל מתקין אכפת מהנושא הזה. כמו כן, התעקשו על כך שהוא ינקה את המקום לאחר עזיבתו. אתם לא צריכים להיות אלו שמנקים אחריו.

3. בית חכם אלחוטי – חשמל חכם הוא שמה השני של המערכת. בעוד שהכי כדאי להזמין התקנת מערכת בית חכם בזמן שיפוץ, את המערכת האלחוטית אפשר להזמין בכל שלב. לכן כדאי להתעקש על מערכת מסוג זה כדי שהכבלים לא יבלטו. לפעמים זה לא רק משתלב לא טוב עם עיצוב הבית אלא גם בולט לרעה.

4. השוואת מחירים – כמו שעושים עם רכב, ומכניסים אותו לכמה מוסכים על מנת לקבל הצעת מחיר, אפשר להזמין כמה מתקינים כדי לקבל הצעות מחיר שונות. כך תוכלו לקבל בדיוק את אותה העבודה בסכום הוגן.

Big Systems