מערכות אבטחה

חברת ביג מערכות מתמחה בהתקנת מערכות אבטחה לעסקים, מוסדות ולקוחות פרטיים. אנו מספקים שירתי התקנת מצלמות אבטחה (כולל בית חכם), אזעקות, קודנים, אינטרקום ומערכות כריזה.

כדי להתאים את המערכות הטובות ביותר ביחס לנכס שלכם, מומלץ להזמין קודם כל מומחה שימפה את השטח ורק אחר כך ימליץ לכם על הדרך הטובה ביותר והמתאימה ביותר בעבורכם להגיע למטרה שלכם. אתם לא נמנים עם מעגל הלקוחות שלנו עדיין? אנו נשמח לתת גם לכם שירות תמיכה.

מצלמות אבטחה

כדאי להתקין מצלמות דיגיטליות (ip), כלומר כאלה שיש אליהם גישה מכל מקום בין אם דרך המחשב הביתי שלכם, הסמארטפון או הטבלט. כך יהיה באפשרותכם לדעת מה קורה בבית או העסק שלכם. יחד עם זאת חשוב לוודא שיש לכם אמצעי להקלטה. יש להתאים את סוג המצלמות לנכס כדי לתפוס כמה שיותר שטח. למשל מצלמת 360 מעלות ממונעת הינה חשובה להאנגרים ומחסנים גדולים. מעוניינים לחזק את גורם ההרתעה אבל לא לבזבז יותר ממה שקיים בתקציב שלכם? ניתן להתקין מצלמות דמה.

קודנים ומערכות אינטרקום

הם אינם מהווים מותרות והם לא פחות יעילים מאשר שעון נוכחות. הדרך הקלה ביותר להרחיק “אורחים בלתי קרואים” היא ע”י התקנת מערכות אבטחה מבוססות על קודן לדלת כניסה או שער ואינטרקום. גרים בבניין
משותף? אל תוותרו על כך. יש לכם משרד ואתם לא רוצים שכל מיני אנשי מכירות או מתחרים יכנסו ללא רשותכם? רצוי להתקין זאת כולל מצלמה.

אזעקות

התקנת אזעקות הינה חשובה כמו גם התאמת הגלאים לפי סוג הנכס והתכולה. זה חיוני לא רק לבעלי עסקים אלא גם לבתים ודירות. גרים בוילה? אל תחכו לפריצה הראשונה כדי להתקין אזעקה. חשוב להקדים תרופה למכה. כך יהיה באפשרותכם לישון בשקט בלילה ולמנוע פריצות. היום בעידן מערכות בית חכם, הידיעות גם כחשמל חכם, אפשר לייעל את ניהול הבית.

להזמנת התקנת מערכות אבטחה למשרד, לבית או לכל נכס אחר, אתם מוזמנים להשאיר פרטים באתר. ניתן גם ליצור קשר טלפוני. כאמור אנו נשמח לתת לכם שירות תמיכה וייעוץ גם אם אתם לא לקוחות ביג מערכות.

Big Systems